در حال بارگذاری...
مطالب ایستا

همگام صنعت سازه

شرکت انبوه سازی همگام صنعت سازه به شماره ثبت 14031 در زمینه های اجرای کلیه عملیات ساختمانی و نظارت بر اجراء در گروه های تخصصی سازه، معماری و شهرسازی فعالیت می نماید

اهداف مجموعه  :

شرکت مهندسین مشاور ساباط گستر پارت ( بشماره ثبت 32665 (در زمینه های مطالعات ، طراحی و نظارت بر اجراء درگروه های تخصصی معماری و شهرسازی فعالیت می نماید .

این شرکت در نظر دارد جهت استقرار مستقیم مدیریت کیفیت براساس استانداردها اقدام نماید .

درراستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و مهیا کردن بستری آماده جهت رشد و توسعه شرکت وبرنامه ریزی های آن ، موارد ذیل مد نظر قرارگرفته است .

-         جلب رضایت کامل کارفرمایان

-         اجرای موثر مستقیم مدیریت کیفیت

-         ارتقای سطح دانش کارکنان و به روز کردن اطلاعات

هیئت مدیره و مدیرعامل نسبت به برآورده نمودن خواسته های مستقیم مدیریت کیفیت خود را متعهد دانسته و کارکنان را برای استقرارد و بهبود آن ترغیب و پشتیبانی می نمایند وبرای تحقق اهداف مذکور تمام تلاش خود را بکار می گیرند.

نظام برنامه ریزی و کنترل پروژه :

مدیریت شرکت در قالب کارکرد های تخصصی در بخشهای مختلف بر نحوه عملکرد مدیران پروژه ها نظارت مستقیم داشته و در هر پروژه بیش از شروع طراحی کمیته اجرایی با مشخص کردن مدیر پروژه اهداف طرح ، برنامه زمان بندی ، خط مشی پروژه را مشخص نموده و پیش از تحویل پروژه در هر بخش با بررسی و حصول اطمینان از اخذ نتایچ و رضایت کارفرما پس از تائید کیفیت طرح ، پروژه نهایی را به کارفرما ارسال می نماید .

 

در بخش نظارت در فاز 3 نیز کلیه عملیات نظارتی و فرایند کنترلی در کمیته نظارت و مدیریت پروژه با حضور مدیران اجرایی پروژه ها و مسئول واحد پیمان و رسیدگی بررسی و درصورت نیاز راهکارهای اجرایی مناسب در جهت بالا بردن کیفیت و اجرای پروژه براساس برنامه به مدیران اجرایی ابلاغ می گردد.

 

نظام مستند سازی و روش گزارش دهی :

مستند سازی و گزارش دهی در دو بخش دفتری و کارگاهی به صورت روزانه و هفتگی برای بخشهای مختلف اجرایی صورت می پذیرد . در بخش دفتری گزارش عملکرد روزانه توسط کلیه کارکنان به روز ارائه می گردد . مسئولین هر بخش پس از بررسی گزارشهای روزانه ، جمع بندی و بررسی روند پیشرفت نسبت به اطلاع رسانی به مدیر هر پروژه اقدام می کنند .

 

دربخش کارگاهی نیز گزارشات روزانه توسط پرسنل کارگاه به سر ناظر پروژه ارائه می شود و به صورت جلسات روز در میان روند پیشرفت کار بررسی و تصمیمات لازم جهت پیشبرد اهداف پروژه اتخاذ می گردد . مستند سازی تصویری در بازه های زمانی مشخص صورت می پذیرد . تهیه عکس و فیلم از عملیات اجرایی و قسمتهای مختلف پروژه جهت مستند سازی گزارشات روزانه و همچنین تهیه دفترچه گزارش ماهیانه پیشرفت پروژه جهت ارائه به کافرما از دیگر خدمات این بخش می باشد.

 

استفاده ازنظام ها و ابزار فن آوری اطلاعات در سطح سازمان مشاوره :

فن آوری اطلاعات به عنوان عنصر لاینفک زندگی مدرن ، در عرصه های اجتماعی ، اقتصادی ، علمی و ...تحولات گسترده ای را ایجاد نموده است . استفاده از ابزارهای فن آوری اطلاعات در جهت تسریع عملیات اطلاع رسانی و تسهیل ارتباطات به عنوان امری ملزم در جوامع بشی تبدیل شده است . در این شرکت مشاور نرم افزارهایی مانند Excel.Access.Microsoft Office  جهت طبقه بندی اطلاعات و برنامه نویسی PowerPoint  جهت ارائه دیجیتالی پروژه ها ، Ms – Project جهت برنامه زمانبندی و کنترل پروژه و ...مورد استفاده قرار می گیرد . پراکندگی پروژه ها و لزوم ارتباط نزدیک بین کارکنان و مدیران برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس و دوره های کار آموزی به صورت کاملا" الکترونیکی در این دفتر انجام می پذیرد .
همگام صنعت سازه
0 نظر

ارسال نظر

اگر تصوير خوانا نيست اينجا کليک کنيد
همزمان با تأييد انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.